Stan inwestycji:

  • Zrealizowana
  • W trakcie
  • W planach

Szatnia na medal w I Lo

  • Rok inwestycji:

  • Miejsce inwestycji: Ul. Zamkowa , Ostrzeszów

  • Łączna kwota inwestycji: 139 773,00 zł

Opis inwestycji

Na początku września w  I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrzeszowie  zakończono realizację projektu „Szatnia na medal”.  Inwestycja miała na celu przede wszystkim poprawę funkcjonalności oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego użytkowników.
Modernizacji  poddane zostały 3 szatnie wraz z sanitariatami oraz korytarz. Inwestycja wartości 139 772,57  złotych w połowie została sfinansowana z budżetu powiatu ostrzeszowskiego, a w połowie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Szatnia na medal”. Z efektów programu „Szatnia na medal” skorzystają zarówno uczniowie szkoły w czasie zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, jak i kluby sportowe. Projekt remontu i modernizacji szatni i toalet w I LO  opracował Wydział Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego we współpracy z dyrekcją szkoły.

Szczegóły inwestycji

Kwota Inwestycji : 139 772,57 zł
Data Dodania: 2020 r.
Status: zakończono