Stan inwestycji:
- Zrealizowana
- W trakcie
- W planach
Szatnia na medal w I Lo
-
Rok inwestycji:
-
Miejsce inwestycji: Ul. Zamkowa , Ostrzeszów
-
Łączna kwota inwestycji: 139 773,00 zł
Opis inwestycji
Na początku września w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrzeszowie zakończono realizację projektu „Szatnia na medal”. Inwestycja miała na celu przede wszystkim poprawę funkcjonalności oraz zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego użytkowników.
Modernizacji poddane zostały 3 szatnie wraz z sanitariatami oraz korytarz. Inwestycja wartości 139 772,57 złotych w połowie została sfinansowana z budżetu powiatu ostrzeszowskiego, a w połowie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Szatnia na medal”. Z efektów programu „Szatnia na medal” skorzystają zarówno uczniowie szkoły w czasie zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, jak i kluby sportowe. Projekt remontu i modernizacji szatni i toalet w I LO opracował Wydział Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego we współpracy z dyrekcją szkoły.
Szczegóły inwestycji
Kwota Inwestycji : 139 772,57 zł
Data Dodania: 2020 r.
Status: zakończono
Liczba mieszkańców: 54 454
Powierzchnia: 772,4 km2